Dominator

Witamy.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą firmę. Od kilku lat zajmujemy się wydechami motocyklowymi i prowadzimy testy nowych rozwiązań technicznych. Produkujemy wydechy do wszystkich rodzajów motocykli i wszystkich marek. Nasze produkty są wykonywane na wyspecjalizowanych urządzeniach, dzięki czemu zawdzięczamy precyzję i jakość wykonania.

Jesteśmy firmą, której bardzo zależy na zadowoleniu i opinii klienta. Nowe serie wydechów to inwestycja w nowe technologie i jakość wykonania. Profesjonalne wygłuszenia dające niedpowtarzalny dźwięk. Dopasowane idealnie do motocykla rury dolotowe i lekkie składane wydechy to nowość która ma na celu zadowolić klienta. Wzbogacony asortyment w włókna węglowe tak aby każdy mógł znaleźć cos dla siebie. Po udoskonaleniu produktu, dokonaniu potrzebnych zmian, wielu testach mechanicznych i termicznych doszliśmy do wniosku że oferowane przez naszą firmę produkty zasługują na 5 letnią gwarancje na wszystkie produkty i podzespoły.

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z wielkimi aspiracjami. Dlatego kupując polski produkt przyczyniają się Państwo do rozwoju firmy i możemy inwestować w nowe technologie. Tak abyśmy wszyscy mogli się chwalić naszymi polskimi wydechami na całym świecie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl