Fundusze Europejskie

Firma DOMINATOR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt „Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań nowych i ulepszonych produktów w postaci układów wydechowych”.

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez inwestycję w budowę nowej hali produkcyjnej oraz zakup środków trwałych . Dodatkowych celem który zostanie osiągnięty w wyniku realizacji przedmiotowego projektu będzie wdrożenie na rynek innowacyjnych oraz znacząco ulepszonych produktów - sportowych układów wydechowych do motocykli o nowych cechach użytkowych, między innymi pozytywnym wpływie na środowisko, wyższej jakości wykonania oraz trwałości, nastąpi także zwiększenie zdolności produkcyjnych całego zakładu.

Główne efekty projektu to zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez dalszy wzrost wolumenu sprzedaży na rynku krajowym jak i zagranicznym oraz wprowadzenie innowacyjnego produktu. Firma osiągnie założone cele poprzez realizację przedmiotowej inwestycji związanej z rozbudową zakładu, zakupem nowych maszyn i urządzeń oraz wdrożeniem innowacyjnego produktu - tłumika absorpcyjnego. Projekt ma pozytywny wpływ na zatrudnienie, Wnioskodawca stworzy nowe miejsca prace w liczbie 14 w przeliczeniu na ekwiwalent pełnego czasu. Zostaną one utrzymane w okresie co najmniej roku po zakończeniu realizacji projektu.

Grupę docelową klientów Spółki stanowią użytkownicy motocykli sportowych największych światowych marek na rynku krajowym i zagranicznym.

 

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Wartość projektu : 35 604 719.00

Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 17 162 378.00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium